Sekretariat

Sekretariatet består af organisations- og projektansatte, der arbejder inden for EEO’s forskellige indsatsområder. 

Rasmus Volf

Rasmus Volf

Sekretariatsleder

25 10 00 40
rasmus@eeo.dk

Halfdan K. Justesen

Halfdan K. Justesen

Aktivitetskonsulent

25 10 00 43
halfdan@eeo.dk

Sigrid L. Dorvil

Sigrid L. Dorvil

Bogholder

[Intet telefonnummer]
sigrid@eeo.dk

Rollemodelindsats: “Vejen til en erhvervsuddannelse”

 Nanna Quvang Hoffmeyer

Nanna Quvang Hoffmeyer

Programchef

25 10 30 15
nanna@eeo.dk

Neel Ettrup

Neel Ettrup

Rekrutteringskoordinator

25 10 30 16
neel@eeo.dk

Linea Sanderbo

Linea Sanderbo

Kommunikationsmedarbejder

25 10 30 18
linea@eeo.dk

Anna Arnold

Anna Arnold

Kommunikationsmedarbejder

25 10 30 19
anna@eeo.dk

Maja Regin Mortensen

Maja Regin Mortensen

Bookingkoordinator

25 10 30 17
maja@eeo.dk

 Ivalu Solgård

Ivalu Solgård

Bookingkoordinator

25 10 30 14
ivalu@eeo.dk

Martin Flindt

Martin Flindt

Adminisitrativ medarbejder

25 10 30 49
martin@eeo.dk

Kevin Vognstoft Kristensen

Kevin Vognstoft Kristensen

Kontorelev

25 10 30 45
kevin@eeo.dk

Projekt: “God Start for Alle”

Kristine Brendstrup

Kristine Brendstrup

Projektleder (Barselsvikar)

25 10 00 42
Kristine@eeo.dk

Amanda Bertram

Amanda Bertram

Projektleder (På barsel)

25 10 00 42
amanda@eeo.dk

Nicoline Christiansen

Nicoline Christiansen

Projektmedarbejder

[intet telefonnummer]
nicoline@eeo.dk

Projekt: ElevfællesSKABER

Natali Rohde

Natali Rohde

Projektleder

20 91 57 45
Natali@elevfaellesskaber.dk

Cecilie Egegaard Jensen

Cecilie Egegaard Jensen

Elevrådskonsulent

[intet telefonnummer]
cecilie@elevfaellesskaber.dk

Peter Rønn

Peter Rønn

Elevrådskonsulent

[intet telefonnummer]
Peter@elevfaellesskaber.dk

 Vibevej 31, 2400 København
25 10 00 40 / kontakt@eeo.dk