Sekretariat

Sekretariatet består af organisations- og projektansatte, der arbejder inden for EEO’s forskellige indsatsområder.

 

Rasmus Volf

Rasmus Volf

Sekretariatsleder

25 10 00 40
rasmus@eeo.dk

Bella Heegaard Rytz

Bella Heegaard Rytz

Aktivitetskonsulent

25 10 00 42
bella@eeo.dk

Christopher E. B. Ilfeldt

Christopher E. B. Ilfeldt

Kommunikationsmedarbejder

25 10 00 44
christopher@eeo.dk

Sigrid Dorvil

Sigrid Dorvil

Bogholder

[Intet telefonnummer]
sigrid@eeo.dk

Malthe Wulsten Gronert

Malthe Wulsten Gronert

Elevrådskonsulent

25 10 00 43
malthe@eeo.dk

Alberte Lorenz Zimsen

Alberte Lorenz Zimsen

Elevrådskonsulent

25 10 00 45
alberte@eeo.dk

Rasmus Teilmann

Rasmus Teilmann

Elevrådskonsulent

25 10 00 41
teilmann@eeo.dk

Projekt: “Vejen til en erhvervsuddannelse”

Ida Brink

Ida Brink

Projektleder

25 10 00 34
ida@eeo.dk

Tea Hammerhøj

Tea Hammerhøj

Projektkoordinator

25 10 00 33
tea@eeo.dk

Anna Arnold

Anna Arnold

Kommunikationsmedarbejder

studentermedhjælper
anna@eeo.dk

Projekt: “Elevdemokratiske Erhvervsuddannelser”

Stine Juliane Johansen

Stine Juliane Johansen

Projektleder

25 10 00 35
stine@eeo.dk

Julie Yndal

Julie Yndal

Praktikant

25 10 00 50
yndal@eeo.dk

 Vibevej 31, 2400 København
25 10 00 40 / kontakt@eeo.dk