Sekretariat

Sekretariatet består af organisations- og projektansatte, der arbejder inden for EEO’s forskellige indsatsområder. 

Christopher E. B. Ilfeldt

Christopher E. B. Ilfeldt

Kommunikationsmedarbejder

25 10 00 44
christopher@eeo.dk

Amanda Bertram

Amanda Bertram

Aktivitetskonsulent

25 10 00 42
amanda@eeo.dk

Rasmus Teilmann

Rasmus Teilmann

Elevrådskonsulent

25 10 00 41
teilmann@eeo.dk

Jesper Dyhrberg

Jesper Dyhrberg

Elevrådskonsulent

25 10 00 45
jesper@eeo.dk

Halfdan K. Justesen

Halfdan K. Justesen

Elevrådskonsulent

25 10 00 43
halfdan@eeo.dk

Rasmus Volf

Rasmus Volf

Sekretariatsleder

25 10 00 40
rasmus@eeo.dk

Sigrid L. Dorvil

Sigrid L. Dorvil

Bogholder

[Intet telefonnummer]
sigrid@eeo.dk

Rollemodelindsats: “Vejen til en erhvervsuddannelse”

Emma Rebbelstam

Emma Rebbelstam

Teamleder

25 10 00 34
emma@eeo.dk

Linea Sanderbo

Linea Sanderbo

Kommunikationsmedarbejder

Intet nummer
linea@eeo.dk

Anna Arnold

Anna Arnold

Kommunikationsmedarbejder

25 10 30 19
anna@eeo.dk

Martin Flindt

Martin Flindt

Adminsitrativ medarbejder

25 10 30 49
martin@eeo.dk

Maja Regin Mortensen

Maja Regin Mortensen

Frivilligkoordinator

25 10 30 17
maja@eeo.dk

Kathrine von Borries

Kathrine von Borries

Rekrutteringskoordinator

25 10 30 16
kathrine@eeo.dk

Stine Juliane Johansen

Stine Juliane Johansen

Teamleder(barsel)

[Intet telefonnummer]

Projekt: “Elevdemokratiske Erhvervsuddannelser”

 Nanna Quvang Hoffmeyer

Nanna Quvang Hoffmeyer

Projektleder

25 10 00 35
nanna@eeo.dk

Julie Yndal

Julie Yndal

Studentermedhjælper

25 10 00 50
yndal@eeo.dk

 Ivalu Solgård

Ivalu Solgård

Akadamisk Praktikant

[intet telefonnumer]
ivalu@eeo.dk

 Vibevej 31, 2400 København
25 10 00 40 / kontakt@eeo.dk