Formandskab

Anton Bay Hansen

Anton Bay Hansen

Formand

Uddannelse: Smed, VID Erhvervsuddannelser
Mail: formand@eeo.dk
Tlf: 2510 0030

Kaja Nielsen

Kaja Nielsen

Næstformand med ansvar for politik

Uddannelse: HTX
Mail: kaja.nielsen@eeo.dk
Tlf:

Kira Simone Vendelbo

Kira Simone Vendelbo

Næstformand med ansvar for organisation

Uddannelse: HTX
Mail:
kira.vendelbo@eeo.dk
Tlf:

EUD udvalg

Anders Frost

Anders Frost

EUD Ordfører

Uddannelse: Bager
Mail: 
anders.frost@eeo.dk
Tlf: 
61277139

Sune Lange

Sune Lange

EUD Koordinator

Uddannelse: EUX Brolægger
Mail:
 sune.lange@eeo.dk

Leon Nilsson

Leon Nilsson

EUD Udvalgsmedlem

Uddannelse: EUX Elektriker
Mail: leon.nilsson@eeo.dk

Maja Mørk

Maja Mørk

EUD Udvalgsmedlem

Uddannelse: Murer
Mail: 
maja.moerk@eeo.dk

HTX udvalg

Trine Johannsen

Trine Johannsen

HTX Ordfører

Benjamin Krause

Benjamin Krause

HTX Koordinator

Alexander Bach-Valeur

Alexander Bach-Valeur

HTX Udvalgsmedlem

Andreas Paulsen

Andreas Paulsen

HTX Udvalgsmedlem

Mail:
andreas.paulsen@eeo.dk

Eskild Jansen

Eskild Jansen

HTX Udvalgsmedlem

Mail:
eskild.jansen@eeo.dk

Sofus otto

Sofus otto

HTX Udvalgsmedlem

Kian Shahkoopa

Kian Shahkoopa

HTX Udvalgsmedlem

Mail:
kian.shahkoopa@eeo.dk

Leif Andersen

Leif Andersen

HTX Udvalgsmedlem

Mail:
 leif.andersen@eeo.dk

Mikkel Hauvgaard

Mikkel Hauvgaard

HTX Udvalgsmedlem

Mail:
mikkel.hauvgaard@eeo.dk

Ordfører

Faith Andersen

Faith Andersen

Regionsordfører

Mail: faith.andersen@eeo.dk