HTX

HTX-ordfører: Søren Dahl Nabbedgaard Hansen

E-mail: Soren.hansen@eeo.dk

Telefon: 21 45 83 35

Uddannelse: HTX, Svendborg Erhvervsskole

 


 

Lasse Houmann Thygesen

E-Mail: lasse.thygesen@eeo.dk

Telefon: 21 28 44 51

Uddannelse: HTX student, Syddansk Erhvervsskole

 

 


 

 

Florentin Marin Ionut 

E-Mail: florentin.ionut@eeo.dk

Telefon: 28 74 04 01

Uddannelse: Tradium EUX-Mad og krop, Hotel- og Restaurantskolen, Randers

 


 

Benjamin Bau

E-Mail: Benjamin.bau@eeo.dk

Telefon: 51 25 01 02

Uddannelse: VID Gymnasium, HTX, Grenaa

 

 


 

 

Johanne Printzlau-Poulsen

E-mail: johanne.paulsen@eeo.dk

Telefon: 40 15 19 23

Uddannelse: HTX, Syddansk Erhvervsskole

 


 

Mads Højsager Bjerregaard Hvegholm

E-Mail: mads.hvegholm@eeo.dk

Telefon: 20 15 13 05

Uddannelse: HTX, Hansenberg

 

 


 

 

Marcus Thomas Gammeltoft-Hansen

E-mail: marcus.hansen@eeo.dk

Telefon: 29 86 33 21

Uddannelse:

 


 

HTX-koordinator: Peter Gielstrup

E-Mail: peter.gielstrup@eeo.dk

Telefon: 21 42 63 12

Uddannelse:  HTX, Game College