EUD

 

 

EUD-ordfører: Valdemar Rømer

E-mail: valdemar.roemer@eeo.dk

Telefon: 20 54 49 69

Uddannelse: Hotel- og Restaurantskolen, Kok, Valby

 


 

Anders Agerholm Frost

E-Mail: anders.frost@eeo.dk

Telefon: 61 27 71 39

Uddannelse: Tech College, Bager, Aalborg

 

 


 

 

Chastine Hald Pedersen

E-Mail: chastine.hald@eeo.dk

Telefon: 25 78 29 99

Uddannelse: Landbrug, Roskilde Tekniske Skole

 


 

Meik Jørgensen

E-Mail: meik.joergensen@eeo.dk

Telefon: 50 69 47 37

Uddannelse: Tømrer, EUC Sjælland

 

 


 

 

Jesper Svane Larsen

E-Mail: jesper.larsen@eeo.dk

Telefon: 60 89 18 17

Uddannelse: SOPU, SOSU-hjælper, Nordsjælland

 

 


 

Anton Bay Hansen

E-Mail: Bay@eeo.dk

Telefon: 29 72 20 73

Uddannelse: VID erhvervsuddannelse, smed, Djursland

 

 


 

 

Adam Madsen

E-Mail: adam.madsen@eeo.dk

Telefon: 

Uddannelse: Elektriker, installationsteknik, udlært

 


 

Annika Thaarup

E-Mail: annika.thaarup@eeo.dk

Telefon: 29 11 30 41

Uddannelse: Dyrepasser/Landbrug, Roskilde Tekniske Skole

 

 


 

EUD-koordinator: Maja Mørk Christensen

E-mail: Maja.mork@eeo.dk

Telefon: 30 42 90 04

Uddannelse: NEXT, Murer, København