EUD

 

 

EUD udvalgsbestyrer Steffen Gottschalck Thomsen

E-mail: steffen.thomsen@eeo.dk

Telefon: 50 67 98 85

Det er ude på skolerne, hvor vi bruger de fleste af vores vågne timer, det er der, hvor vi udvikler de faglige og personlige kompetencer. Dette kan vi kun gøre hvis forholdene er i orden

 


 

Johnny Jacobsen

E-Mail: johnny.jacobsen@eeo.dk

Telefon: 42 64 30 18

 Sammen står vi stærkest i kampen om skoler, vi kan være stolte af

 

 


 

 

Chastine Hald Pedersen

E-Mail: chastine.hald@eeo.dk

Telefon: 25 78 29 99

I EEO repræsenterer vi landets erhvervsskoleelever, og gør vores for at få gjort noget, hvor der skal gøres noget!

 


 

Maja Mørk Christensen

E-Mail: Maja.moerk@eeo.dk

Telefon: 30 42 90 04

Erhvervsuddannelser skal være for alle. Vi går på en uddannelse for livet. Vi er de kloge hænder

 

 


 

 

Valdemar Rømer

E-Mail: valdemar.roemer@eeo.dk

Telefon: 20 54 49 69

Jeg er dygtig til mit fag og jeg er stolt af mit fag. Faglig stolthed skal bane vejen for et bedre uddannelsesystem

 

 


 

Lasse Svane Larsen

E-Mail: lasse.larsen@eeo.dk

Telefon: 60 62 00 18

Hvordan skal man sikre fremtiden ved at skære i uddannelser? Vi skal investere i uddannelser, og investere i at få gode, dygtige faglærte, som er stolte af sit fag. Det er sådan man sikre fremtiden

 

 


 

 

Anders Agerholm Frost

E-Mail: anders.frost@eeo.dk

Telefon: 61 27 71 39

 

 


 

David Olesen

E-Mail: david.olesen@eeo.dk

Telefon: 42 58 29 91

Uden vores erhvervsuddannede ville Danmark ikke fungere, så lad os værne om det og give dem gode muligheder for at blive så dygtige de kan

 

 


 

FU-repræsentant Magnus Mørk Christensen

E-mail: Magnus.moerk@eeo.dk

Telefon: 30 42 90 05