Daglig Ledelse

Daglig Ledelse (DL) står for den daglige ledelse af EEO.
Udover formand, næstformand og kasser består udvalget af ordførerne fra henholdsvis EUD- og HTX-udvalgene.

 

Formand: Maja Mørk

E-mail: formand@eeo.dk

Telefon: 25 10 00 30

Uddannelse: Murerlærling

 


 

Næstformand: Martin Flindt Nielsen

E-mail: naestformand@eeo.dk

Telefon: 

Uddannelse: HTX student

 


 

Kasserer: Anders Frost

E-mail: kasserer@eeo.dk

Telefon:

Uddannelse: Bagerlærling

 


 

EUD-ordfører: Anton Bay

E-mail: anton.bay@eeo.dk

Telefon: 

Uddannelse: 

 


 

EUD-koordinator: Chastine Hald Pedersen

E-mail: chastine.hald@eeo.dk

Telefon: 

Uddannelse: 

 


 

HTX-ordfører: Julie Lund Jensen

E-mail: julie.jensen@eeo.dk

Telefon: 

Uddannelse: HTX

 


HTX-koordinator: Kaja Nielsen

E-mail: kaja.nielsen@eeo.dk

Telefon: 

Uddannelse: HTX